Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

My děti ze stanice ZOO

25. července 2012 v 15:02 |  Občas čtu
Kniha podle skutečné události. Vyprávění Christiane F.

Ve dvanácti se Christiane setkala poprvé s hašišem.Hašiš je droga, sice pouze lehká ale je a takhle to začíná. Ve třinácti se setkala s heroinem, kde jinde než na diskotéce, místo, kde seženete vše. A poté se stala na drogách závislá. Aby si měla drogy se svými kamarády za co koupit tak si vydělávali prositucí. Christiane si dokonce našla i přítele, se kterým si myslela, že vše zvládne. Společně se pokoušeli s drogami přestat, jenže to nebylo tak jednoduché.

Doporučuji přečís si tuto knihu, dozvíte v jakém Christiane žila prostředí, jestli s matkou nebo otcem a jak vše dopadlo. Když knihu přečtete a zymyslíte se nad tím, že tohle se opravdu stalo(a stále se takové případy dějí) tak mě z toho běží mráz po zádech. Jsou knihy, které bych si klidně přečetla i podruhé a tahle mezi ně patří.

Existuje i film My děti ze stanice ZOO, já jsem se na něj dívala ale ne na celý. Je moc dlouhý a některé scény jsou podle mého názoru zbytečné. V tomto případě jsem upřednostnila knihu. Viděla jsem ale film s názvem Katka. V tomto filmu uvidíte naprosto dokonale, jak se z mladého a krásného člověka může stát troska.


25.7.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ysl shoes ysl shoes | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 19:47 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama