Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Neobyčejné deníky obyčejné holky

24. července 2012 v 22:06 |  Občas čtu
Autorem těchto deníků je spisovatelka Lauren Myracleová. Tato autorka se narodila roku 1969, má tři sestry a tři bratry, také tři kočky a dnes už i tři děti a jednoho manžela.. a kdo ví..třeba teď už má děti čtyři. Myslím, že všechny hrozně zajímá že Lauren snídá kolu a párek, po ránu musí být tahle kombinace opravdu lahodná. Takže se raději vrátíme k deníkům?

První vydání má název Jedenáct

Názvy knih vznikají podle věku hlavní postavy Viky. V této knize oslaví Viky své 11. nározeniny. V tomto díle se dozvíme, že Viky má starší sestru Sandru a mladšího brášku Toma. Její nejlepší kamarádkou je Amanda, kterou pozve na svou oslavu a ta ji jako dárek dá kotě, které Viky pojmenuje Medulka. Viky ztrácí svou nejlepší kamarádku v momentě, kdy se do všecho zaplete Gábina a Amanda nejlepší kamarádku Viky tak trochu odstrčí. Amandinou nejlepší kamarádkou se stane Gábina a Viky se skamarádí s Danou a Matou.


Druhé vydání má název Dvanáct

Viky slaví své dvanácté narozeniny v restauraci s rodiči a Danou. Protože je Viky už zase o něco starší, tak se podle toho začne i chovat. Zažije spoustu nových věcí, které ji překvapí(někdy i nemile) ale se svou rodinou a kamarádkami všechno jednoduše zvládne.


Třetí vydání má název Třináct

A máme tady 13. narozeniny Viky. Oslava se vydaří určitě perfektně, protože se svými kamarádkami Matou a Danou si můžou zajít do nákupního centra. Zamíří do salónu, kde se nechají poprvé namalovat a poté si každá koupí i nějakou řasenku, lesk na rty nebo něco podobného na zdokonalení tváře. Dalším důležitým krokem v tomto roce je, že Viky pozná svého prvního kluka jménem Lars. Celá se do něj zblázní(on do Viky nakonec taky)...


Čtvrté vydání má název Čtrnáct

Tak a Viky má 14. let. O prázdninách pojede s Matou na tábot u može o mořských želvách. Když přijedou na místo, kde budou bydlet a dostanou i svůj pokoj tak je něco hooodně překvapí. Pod postelí byla ukryta Mata. Viky s Danou byly rády, protože Mata je více hovornější a je s ní zábava. Mata s Danou se na táboře zamilují a jediné co Viky mrzí je to, že na narozeniny nedostala dárek od Larse. Dárek v podobě muffinu. Vše se ale změní v momentě, kdy na tábor za Viky přijede Lars s muffinem. Viky se opět skamarádí s Amandou.


Jaký je závěr těchto deníků?? No samozřejmě všechno dobře dopadlo! A tak to má být.

Jak jsem se ale nedávno dozvěděla tak po těchto čtyřech denících, vydala Lauren Myracleová další deník s názvem Deset. Což je podle mě hloupost, protože začít u jedenáctky, pokračovat do čtrnáctky a skončit u desítky..No.. udělejte si na to vlastní názor.. Já tento díl vynechám, kupovat si ho nebudu a číst také ne. A navíc, je mi 15, nemám zapotřebí číst problémy desetiletého dítěte. A tak tedy závěrem. Milá Lauren Myracleová, nebylo by lepší pokračovat patnáctkou?

24.7.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mother of the bride wedding gowns mother of the bride wedding gowns | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:42 | Reagovat

You certainly have some agreeable opinions and views. Your blog provides a fresh look at the subject.
http://www.threedress.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama