Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Julie

12. srpna 2012 v 14:46 |  Občas čtu
Autorem knihy je Gunter Preuss.

Julie je dívka, která chdí do VIII.B. Skoro každé ráno pro ni chodí Pit Janko. Pit není ve škole moc úspěšný a skoro propadá. Skoro za vše ale může jeho situace doma. Jeho matka má nového přitelé a jejich pravý otec se musí odstěhovat. Pit i se s vým bratrem Olafen se nakonec smíří i s novým otcem.
Třídním učitelem VIII.B je učitel Rohnke, který dokáže vyřešit všechny problémy a třídu vede s naprostou jistotou. Vše se ale změní ve chvíli, kdy učitel Rohnke dostane na starost jinou třídu a VIII.B mu zbyte pouze na tělocvik. VIII.B dostane novou třídní učitelku Rosenovou. Nechtějí ji přijmout mezi sebe. Jako první se s ni ,,skamarádí,, Julie, protože jako jedivá chápe, co od nich nová učitelka chce. Šlo ji především o to, aby třída začla myslet i trochu samostatně, dvíve za ně myslel Rohnke.
Julie začne chodit do atletického oddílu, který vede Rohnke, protože je velmi dobrou sprinterkou. U Julie doma taky není vše v pořádku, kvůli zaměstnání jejich rodičů.

Jak se ale vše vyvíjelo až do konce se dočtete v knize. na Julii toho je asi moc. nakonec ale stejně zjistí, že potřebuje mezi s sebou lidi, které má ráda a že nemůže být tak samostatná jak si myslí. S knihy mám dobrý pocit i když jsem ji četla celkem dlouho.


12.8.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama