Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Krůček od propasti

4. srpna 2012 v 16:02 |  Občas čtu
Autorkou knihy je Zuzana Francková.

Patnáctiletá Nela žila s otcem i s matkou. Jenže otec si našel jinou a čekal s ní dítě a tak se matka s Nelou odstěhovala do bytu. Nela je na gymnáziu, kde ji to ale vůbec nevyhovuje a tak skusí štěstí na veterinární škole. Potká i novou kamarádku Ivanu, která ji seznámí se svou partou, která se schází ve starém domě, který patří Tonymu. Tony je celkem tajemný ale Nele se zalíbil a začli spolu chodit. Nela Tonymu vypomáhala rozvářet obálky, o kterých ale nevěděla co obsahují. Vše ale prasklo ve chvíli,když se dozvěděla, že Tony je ve vazbě a Nelu si také předvolají. Tony vyráběl a prodával pervitin.
Matka od Nely si myslí, že našla pravou lásku. Jenže se zmýlila, protože ten její František by se nejraději nechal stále jen obskakovat. A tak ho matka vyhodila z bytu.

Snad nevadí, že jsem vá prozradila jak vše dopadne ale mě to nedalo. Ono se to psalo samo. Obsah je ale samozřejmě zkrácený, takže knihu si můžete bezproblému přečíst a určitě narazíte i na něco nového a překvapivého. Vzhledem k tomu, že kniha je celkem krátká a nemá ani žádné kapitoly tak jsem ji měla přečtenou velmi rychle.


4.8.2012


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rolex fake watches rolex fake watches | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 18:31 | Reagovat

Q. Why did the belt go to jail?
http://www.theirwatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama