Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Alkohol

15. října 2012 v 19:45 | Veronika H. |  Téma týdne
Myslím si, že tohle je téma, o kterém se dá hodně rozepsat, už kvůli nedávné aféře s metylalkoholem. Nechci zde ale psát zrovna o této aféře, protože všichni víte o co jde. Chvi psát o alkoholu obecně.

Zatím mi sice není 18 let, takže s alkoholem bych správně neměla mít nic společného. I přesto ale chci vyjádřit svůj názor a byla bych nerada, kdyby to někdo vzal tak, že si tady ,,chytračím" a přitom mi do toho nic není.
Nemyslím si, že jde přímo určit jestli je alkohol špatný a nebo dobrý-užitečný. Má své pro a proti. Já osobně se přikláním ke straně proti. Tím ale nechci říct, že budu abstinent.
Dále bych alkohol rozdělila na takové dvě skupiny. Do té první bych zařadila pivo a víno. Pivo je pivo, oblíbený nápoj čechů. Nemyslím si, že je to k vychloubání, ale kdo se ještě za celý svůj život nenapil piva. Pivo je dobré na trávení ale zase s mírou. Na to trávéní vám bohatě stačí sklenička. Nemusíte do sebe obracet sudy.
No a víno. Jížní Morava, vinice. Já teda opět nejsem žádný ,,vinař" já akorát vím, že víno je červené a bíle. A také, když se řekne Francie tak si lze představit víno. No ale nebudemem tady rozebírat barvy, značky a chuťě vína. To si někde najděte.
Pří této skupině bych se i dala na stranu pro.
Ale skupina druhá to podle mého názoru pževažuje na proti. Řadím zde tvrdý alkohol. Kdyby tento alkohol neexistoval tak by taky nemuselo dojít k hodně umrtí lidí, jak kvůli metanolu, který se v nich vyskytoval tak i proto, že někteří lidé to občas přehánějí a nevědí, kdy už mají dost.

Nechci psát téma moc dlouhé, protože by se to potom někomu nemuselo chtít číst. Je to takový můj stručný názor. Pokud máte názor stejný nebo jiný, tak se vyjádřete v komentářích.
Na závěr bych asi napsala jen: ,,Pijte s mírou".


15.10.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cheap dresses under 100 cheap dresses under 100 | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:06 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama