Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Knihy a mé další zájmy

25. října 2012 v 20:26 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Dlouho jsem přemýšlela, o čem bych mohla napsat nějaký článek. Nakonec jsem přišla na to, že napíšu něco, co se týká především mě. Mým největším zájmem jsou samozřejmě knížky a čtení ale není to to jediné, co mě baví. Já totiž taky hrozné ráda peču a vařím. Napadlo mě, že bych se mohla zkusit zamyslet, jak by se tyhle dva zájmy daly spojit.

Asi dávám větší přednost pečení, přijde mi to jednodušší a výsledkem je většinou něco sladkého. Ale snažím se i vařit. Za svůj nějvětší kulinářský úspěch považuji Sachr dort a také kynuté lívance. Já jsem totiž kynuté těsto dělala tehdy popvé a vykynulo! Měla jsem ohromnou radost.
Abych své dovednosti mohla rozvíjet, tak si pravidelně kupuji časopisy jako je Pošli recept, Chvilka v kuchyni, Vaření krok za krok, Pečené dobroty a Albert magazín-ten je ovšem zadarmo. A ze všech těchno časopisů si vypisuji ty nejzajímavější recepty do své ,,kuchařky,, a občas se i něco nového dozvím. Ale pokaždé je prohlížím tolikrát, že je mám přečtené i pozpátku.
A tímto jsme se dostali vlastně k první věci, která spojuje tyto mé dva zájmy. Já ráda čtu a recepty musím samozřejmě přečíst. Jak logické!
Asi už jsem líná dál přemýšlet, protože jsme asi došli k prví a zároveň i poslední věci, která spojuje mé dva zájmy. O článku Lenost si můžete přečíst v rubrice Téma týdne.

Pokud máte nějaké dotazy ať už ohledně knížek, vaření, pečení nebo nějaký dotaz ohledně mě, tak stačí napsat do komentářů a nebo mi poslat zprávů. Klidně vám mohu zaslat i nějaké recepty. Tak se mějte.


25.10.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama