Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Pocit z filmu Člověk bez osudu

20. října 2012 v 22:51 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Sice tady píšu převážně o knihách ale Člověk bez osudu je kniha i film. Obsah knihy si přečtěte v rubrice Obsahy knih. Psala jsem tak také, že z filmu jsem viděla kousek, že mě baví a že se těžko soudí, čemu bych dala přednost.

Před chvílí jsem se na film dívala společně s mamkou. A opět jsem ho nedodívala celý. A už se na něj asi ani dívat nebudu. Když jsem psala, že mě film zatím baví tak to jsem ještě neviděla, jak se hlavní hrdina octl v koncentračním táboře.
Je hrozné se na to dívat. Nepatřím mezi silné povahy ale ani ne mezi ty nejslabší. Jenže tohle mi přišlo opravdu hrozné. Mamka tvrdí, že je to nejhorší film z prostředí koncentračního tábora, jaký kdy viděla.
Přišlo mi těch lidí hrozně líto, když jsem viděla, jak trpí. Samozřejmě, že o koncentračních táborech jsem už slyšela ale ve filmu jsem to viděla poprvé. Jsem ráda, že v dnešní době už takové tábory nejsou.

A z toho všeho plyne to, že v tomto případě dávám nakonec přednost knize. Kniha je sice totožná s filmem ale nepřijde mi až tolik živá a přece jenom když knihu čtu, tak mi přijte o trochu mírnější.


20.10.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inexpensive wedding dresses inexpensive wedding dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:10 | Reagovat

Any way I will be subscribing to your feed and I hope you post again soon.
http://www.standdress.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama