Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Zvířata a lidé

31. října 2012 v 20:00 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Nebýt zvířat, tak tady nejsme. Možná, že nebýt nás, tak by velké množství zvířat mohlo vyhynout. Ale první větou jsem si jistá, já jsem zastáncem toho, že člověk se postupně vyvíjel z opičky. Někteří jsou tomu i důkazem.Je to prokázané jak vzhledem, tak i chováním, je prokázené mnou a tyhle moudra o vzniku člověka si raději nechám pro sebe.

Já osobně si myslím, že zvířata to mají jednodušší. V podstatě nemají žádné povinnosti. Ráno nemusejí vstávat, aby mohli včas dojíd do školy/práce, nemusejí se učit a ani nemusejí jít brzo spát, aby byli ráno vůbec schopni vztanout.
Vstanou si kdy chtějí, pokud to jsou zvířata domací, tak dostanou najíst i napít a můžou jít opět spát nebo si třeba hrát. Napadá mě kůň, ten teda musí občas i pracovat, ale nemusí se potom učit.
Nejlepší to mají domácí mazlíčci. Třeba taková kočka. Život našemu kocourovi občas závidím. Ten nás každé ráno budí svým mňoukáním, dostane najíst a opět si mňouká. Potom musí samozřejmě něco vyvést. Nebo ty jeho hry. Nekupujte kočkám zbytečně drahé hračky. Našeho kocoura dokáže na celé dopoledne zabavit ustřihnutý rožek od mléka nebo obyčejná slupka od brambor.
Ovšem lituji zvířat, které jsou týrané. Nechápu, proč to ti lidi dělají. To už snad ani nejsou lidi. Nebudu je přirovnávat k nějakému zvířeti, protože nechci zvířata urazit. Těm lidem bych udělala to stejné.

Chtěli byste být nějakým zvířetem? Vkládám anketu. Já bych chtěla být našim kocourem a nebo ptákem. Mohla bych si létat a kdyby mě to už náhodou nebavilo, tak bych nabrala tu největší rychlost a zamířila rovnou do okna. Auu!


31.10.2012

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké byste chtěli být zvíře?

Pes 80% (4)
Kočka 20% (1)
Pták 0% (0)
Jiné 0% (0)
Žádné 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama