Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

albert v kuchyni od jara do zimy

29. listopadu 2012 v 18:35 | Veronika H. |  Pusťte mě do kuchyně
Už jsem jednou psala článek o mém druhém velkém zájmu a tím je vaření a pečení. Přemýšlela jsem, co má vaření a pečení společného s knihami. Na moc věcí jsem nepříšla.
Když ale čtete recept, tak čtete a to je takový hlavní důvod. Takže jsem se rozhodla pro založení nové rubriky a vkládám i první ,,obsah knihy". Přesněji kuchařky.

Nevím, kde chodíte nakupovat vy, ale nám nejvíce vyhovuje albert. Kaufland je podle mě pro důchodce, ale nechci se nikoho dotknout. Lidl neboli Lidr se mi nelíbí a jsou tam značky, které většinou ani neznám. No stejně z toho nejlépe vychází albert. Prý je předražený, ale když umíte nakupovat, tak se to potom ani tak nezdá...
No a právě z albertu odebírám pravidelně albert magazín. A teď za každý nákup nad 700,- dostanete nálepku. Když nazbíráte 4 nálepky, dostáváte zdarma kuchařku albert v kuchyni od jara do zimy. Jak jsem o tom slyšela, už jsem se ji nemohla dočkat. Ovšem i my jsem se nechali zmást. Naivně jsme si mysleli, že když nakoupíme za 1400,- , že dostaneme samolepky 2, ale bohužel. Teď už to ale pro mě není podstatné, protože kuchařku už mám hrdě doma!

Teď bych se soustředila na kuchařku samotnou. Její název už znáte a ten vypovídá o všem. Jsou zde sepsány recepty z magazínů alber, které jsou rozděleny do období jaro, léto, podzim, zima. Myslím, že každý si najde ten svůj recept. V kuchařce je hodně obrázků a recepty jsou srozumitelné. Na konci je obsah podle abecedy, podle surovin a dokonce i rozdělení, pokud se jedná o polévku, dezert a podobně...

Já jsem si dnes musela hnedka jeden recept vyzkoušet a měla jsem zde zveřejněný recept, ale kvůli autorským právům jsem jej dala raději pryč.


29.11.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama