Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

ZŠ nebo SŠ?

20. listopadu 2012 v 17:35 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Tak jsem tedy dostala další nápad na téma. Nemyslím si, že je to špatné téma, ale těžko to posoudí jen ti, co jsou na základce, protože střední logicky nevyzkoušeli.

Já jsem se ze začátku na střední netěšila. Měla jsem hodně velké obavy z toho, že se s nikým neskamarádím a že se nebudu cítit tak dobře jako na základce. Nechtělo se mi brzo vstávat, dojíždět, chodit pozdě domů a další věci... Nakonec ale nic z toho není pravda.
Hodně lidí(skoro celou třídu) jsem poznala už na nejpoužívanější sociální síti-faceboook. Takže mé obavy, že bych se s někým neskamarádila se zmenšili. O vstávání nemůžu ani mluvit. Vstávám pouze o 15min. dříve než na základce a to ještě posouvám budík. Vše stíhám. Dojíždění taky v klidu, školu mám skoro za rohem a doma jsem kolikrát dříve jak se základky, kterou jsem měla pár kroků od domu.
Ještě bych se vrátila zpět k mé třídě. Lepší třídu jsem si snad ani nemohla přát. Na základce nás bylo devět. Teď je nás dvacet tři. Nedá se tak úplně každý den komunikovat s každým, ale jinak v pohodě.
A učivo zatím taky není zas o tolik horší, když teda pominu fyziku a matiku, která mi teda nešla ani na základce. Jako výhodu beru to, že jsem se naučila psát všemi deseti a tento článek už pěkně ,,mrskám" všemi prsty ruky, i když někdy udělám chybu, ale tak to mazací tlačítko na klávesnici tam není jen tak na okrasu, někdo jej použít musí.

Pod článek přidávám anketu, abych zjistila i váš názor, samozřejmě se může lišit, kdyžtak napiště i do komentářů. Já bych to ale shrnula v krátkosti. Na základku bych se už nevrátila.


20.11.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Základka a nebo střední??

Základka 25% (1)
Střední 75% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama