Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

MasterChef

20. prosince 2012 v 15:45 | Veronika H. |  Pusťte mě do kuchyně
I přesto, že tato show už skončila, vracím se k ní z důvodu, že facebooková stránka MasterChef uveřejnila několik fotek z pokřtění kuchařky. Kuchařka je vítěze a tím je Petr Jonáš.
Nevím jestli jste MasterChefa sledovali nebo ne, já teda ano. Sledovala jsem ho i po přečtení článku v časopisu Instinkt (číslo 46, rok 2012). Ten článek byl v podstatě pravdivý, ale i přesto jsem se dívala a bavilo mě to.
Teď teda trochu konktréněji o článku. Všechny tyto kuchařské pořady se týkaly tématu časopisu. Název tématu je Co Čech, to kuchař? Celkově jsou lépe hodnoceny pořady, které nepocházejí z česka, například Pekelná kuchyně a nebo pořad Jamieho Olivera...
Úryvek článku z Instinktu zní takto:
Přestože umíme tak hezky po česku improvizovat, jsme také schopni kopírovat vzor za každou cenu. To je případ pořadu MasterChef, od jehož zařazení si Nova hodně slibovala. Dokonce padala i velká slova, že tahle show vygeneruje nové televizní hvězdy. Teď už víme, že to tak nebude. Pánové Jiří Štift, Radek Šubrt a Martin Korbelič jsou nejspíš dobří kuchaři, ale role drsných kritiků jsou jim cizí. Křečovitě a za každou cenu se do nich tlačí a rozpačitému výsledku nepomůže ani stále krásná Daniela Peštová, která trčí mezi přítomnými pány coby moderátorka, jež nemá co říct.
Určitě znáte i Prostřeno. Ten článek se poved a líbí se mi:
Tohle nemilosrdné zrcadlo české malosti nám na Prima Family nastavují už dva a půl roku. Přitom britský předobraz Come Dine With Me nabízel docela vkusnou sociální sondu do kuchyní řadových Britů, kteří se vždycky snažili předvést to nejlepší, a ke stolu se oblékali do saka. V českém podání jsou to papuče, kraťasy, přehlídka polotovarů a větrání cizích skříňí.

Články o Babicovy a Polreichovi jsou zde taky. Na to si kdyžtak počkejte do příště.

No ale zpátky ke kuchařce. Nemůžu vám zde z ní udělat obsah, protože jsem ji neviděla, ale mám o ni zájem tak snad někdy. Můžete si ji ale zakoupit od 265,- na této stránce http://www.knihkupectvi.mobi/knihy/masterchef-denik-viteze.html

Zdroj článků: časopis INSTINKT


20.12.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama