Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Noční tvorové

10. prosince 2012 v 16:23 | Veronika H. |  Téma týdne
Noční tvorové? Hmm.. Hmm.. No, bojím se jich. No tak možná bych se jich ani tak nebála, kdyby nebyly noční. Já se totiž hrozně bojím tmy.

První kdo mě napadne mezi noční tvory je sova. Nevím proč, ale sova je takovým znamením noci ne? Podle mě určitě jo. Dál už se mi nechce přemýšlet, kdo v noci žije. Netopýr! Ten ještě přes den spí a v noci žije. Notopýra se teda nebojím no, ale asi by nebylo příjemné, kdyby mi v noci létal nad hlavou.
Sovy bych se bála více, ona houkááá. Je velká. Celkem. Asi. To je jedno.
Moc se v nočních tvorech nevyznám. Ještě by to mohly být nějaké strašidla a duchové, ale tak nejsme v pohádce, takže je trochu přeskočíme.
Ještě mě napadl jeden noční tvor. Můj bratr a nebo mamka. To jsou ponocní.
Mě by se lépe psalo o té noci a tmě. Já vám o tom totiž chci říct. Já vám to řeknu!
Podstatou věci je to, že se tmy celkem bojím, nejde to moc odůvodnit, ale lepší je světlo. Teda ne že bych i spala při světle, ale když spím, tak se raději rychle snažím usnout. Když se ale v noci probudím a potřebuju nutně na záchod, tak to je teprve stezka odvahy. Musím jít přes svůj pokoj, pokoj bratra, kuchyň a dojít na chodbu a na chodbě začíná můj strach. Musím totiž sejít osm schodů a jsem u prosklených dveří terasy, tam má fantazie vidí všechny hrůzy světa. Poté mě čeká dalaších osm schodů a jsem dole. Dojdu k hlavním dveřím, zahnu doleva, otevřu dveře a jsem na záchodě. Po celou cestu tam i zpět mám zapnutý motor na nejvyšší otáčky.
Jestli vám příjde divné, že záchod máme skoro venku, nemusí. U nás to tak prostě je no.. Nejde to vysvětlit i když by mě to taky zajímalo. Berte to tak, že to hold není novostavba.

Myslím, že už mého povídání stačí. Trošku jsem si téma přizpůsobila sobě a vznikl z toho tento článek. Pokud vás článek pobavil, nebavil nebo něco podobného, stačí napsat do komentářů!


10.12.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 10. prosince 2012 v 16:44 | Reagovat

pěkný článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama