Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Zima

8. prosince 2012 v 16:10 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Zima zima zima všude je velikáá. Nemám ráda zimu, protože je zima a není teplo.

Uděláme si další mé moudré rozdělení. Za prvné bych rozdělila zimu na to, kdy nasněží sníh, roztaje a všude je samá břečka. A druhá zima, je pořádná zima. Kdy napadnou metry sněhu, není možno vyjet autem, autobusy nejezdí, venku musíme odhrnovat sníh a pak se v něm můžem vyválet a nebo si jít zalyžovat. Já teda nelyžuju. Neumím to. Vživotě jsem nedržela lyže. No a co!
Ale teďka v únory pojedu na lyžák. Možná že se to naučím, možná ne, každopádně se celkem těším, ale ne na lyžování, ale na to, jak budu se spolužákama a budeme kecat a dělat kraviny.... Teď jsem to napsala velice nespisovně, ale toš po našem!
Každou zimu sme se chodili bobovat, ale to už mě přešlo. Někdy jsem hráli hokej, ale už nemám hokejku. Chodili jsme bruslit, ale jsou mi malé brusle. Odhrnovali jsme sníh, ale zatím žádný není. Koulovali jsme se, není čím. Váleli jsme se ve sněhu a dávali si pořádně ,,nažrat". Opět nespisovný výraz. Nevááádííí.
No asi jsem tím vším chtěla říct to, že zimy už nejsou to, co bývaly. Většína lidí tráví čas u počítače. Bohužel patřím do té většiny. Co nadělám...
Začnu se těšit na léto. Ať už je hlavně po Vánocích.
Nevím, jak jste na tom se zimou vy, ale mě teda celkem obtěžuje. Napřáklad ve škole v šatně. Je tam málo místa a já se potřebuju zdlouhavě obout, obléct si mikinu a bundu a do toho mě ještě všichni popohání a pak z toho vznikne to, že momentálně mám ve skříňce dvoje rukavice. Prostě zapomenu no, z toho stresu samozřejmě.

Toš tak v kometářích se vyjádřete, příkládám anketu, běžte se vyválet ve sněhu pokud nějaký máte, já zůstanu věrná pc a knihám. Ať žije pohodlí!


8.12.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi zimu?

Ano 50% (1)
Ne 50% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama