Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Pes ve městě

1. ledna 2013 v 14:33 | Veronika H. |  Občas čtu
Autorkou této knihy je Veronika Hájková, která se narodila roku 1961 v Praze. Vystudovala Fakultu žurnalistiky UK. Řadu let pracovala jako redaktorka českého rozhlasu, jejím hlavním tématem byla příroda a zvířata. V současnosti pracuje jako televizní dramaturgyně a scénáristka, v péči má i pořad o zvířatech.

Jak už napovídá i obal knihy, tak se kniha podová televiznímu seriálu Sex ve městě. Autorka popisuje svůj rok se svým manželem, kterému neřekne jinak než Váňa, svým synem Divišem a především psem buldočkem jménem Fiona.

Kniha nemá nějaký určitý děj, ale čte se strašně dobře a rychle, asi proto jsem ji měla přečtenou za dva nebo tři dny. Kapitol jsou krátké a mnohdy vtipné.
Jestli je kniha podobná s již zmíněným seriálem nevím. Nikdy sem jej nesledovala. V knize ale je i to, kdy se autorka schází se svými kamarádkami, všem je přes čtyřicet a řeší všelijaké problémy.
Pokud vás obsah knihy alespoň trochu zaujal, určitě si knihu přečtěte. Já jsem od ní čekala míň, ale nakonec jsem dostala víc.


1.1.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama