Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Plyšový medvídek

29. ledna 2013 v 20:42 | Veronika H. |  Téma týdne
Bobííík. Nejroztomilejší stvoření.
Je to takový němý kamarád, který vypadá, že vás poslouchá a třeba i poslouchá. Říct mu můžete vše a máte u něj jistotu, že to nikomu nepoví a blbé narážky si nechá pro sebe. I když možná žádné nemá.
Každý nějakého takového přítele má. Já jich mám plnou postel. Bude mi sice 16 let, ale nestydím se za to. Vždycky jsem sbírala plyšové myši, mám jich vážně hodně. Myslím, že mám i medvídka, psa, slona, sviště, .. prostě zoo.
Někdy si říkám, že je mám zbytečně a zabírají mi zbytečně místo na posteli. Jenže já nemám srdce na to je jen tak po tolika letech vyhodit. To nejde!
V nejbližší době se chystám na to, že pár plyšáků se opravdu zbavím, ale jen takových, ke kterým necítím velký citový vztah. Například mám jednu modrou myš. Jmenuje se Pan Myša, sice má urvaný ocásek, ale mám ho odmalička když mi ho dala babička.
Já vím, že plyšáci nežijí a že je jim jedno jestli jsou v teple v posteli nebo někde v pytli na smetišti. Jenže když já je vidím, jak se hezky tváří a kolik pěkných chvil sme spolu strávili...
Myslím, že jsem se už vyjádřila dost jasně. Mám slabost pro plyšáčky.
A teď konkrétněji k plyšovým medvíkům. Mě se nejvíce líbí ti velcí. Počítejme od jednoho metru a více. Musím být s příjemného materiálu a nejlépe tmavé barvy. Prostě jako medvěd. Pokud nějakého takového vlastníte, tak věřte že vám závidím.
Nedávno jsem na internetu našla medvěda, který měřil 2 metry!!!!! Ale měl špatně vytvarovanou postavu. Malé tělo a hrozně dlouhé nohy.
Pokud mi chcete udělat radost, tak mi pošlete velkého plyšového medvěda, přidejte komentář, navštěvujte můj blog a začněte číst!


29.1.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama