Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Živel

7. ledna 2013 v 17:44 | Veronika H. |  Téma týdne
Tohle slovo je teda asi myšleno více způsoby. Nevím co se jako prvním vybavilo vám, ale mě se jako první vybavil člověk, který je živý, hyperaktivní a užívá si života na plno.

Abych to ale hned tak nezkrátila, tak si dáme další z mých moudrých rozdělení.
Živel by se dal rozdělit za a)člověk jako živel a za b)živel jako nějaká pohroma nebo katastrofa. A teď si tyto dvě části rozebereme.
Člověk jako živel, jak už jsem se zmínila v prvním odstavci je velice živý a aktivní. Nebývá moc smutný, je to optimista a stabilní extrovert což je sangvinik. Jsem to ale chytrá. Taky budete tak chytří, pokud se naučíte ZSV... Ale to už jsem u školy a to přeci nechceme.
Živel jako pohroma nebo katastrofa to je horší než ten člověk. Já si teda nejsem jistá, jestli se tomu říká živel, ale když mě to napadlo hned jako druhá možnost tak asi ano.
Takovou živelnou katastrofu většinou spáchá příroda, ať už je to voda, vítr nebo nevím... Zrovna mě nic nenapadá. Oheň by stál za zmíňku. Je pravda, že oheň je teda v rozporu se živelným člověkem. Vím ale o případech, kdy vznikl požár díky přírodě.
Přesto všechno ale mají tyto dvě mé rozdělení něco společného, krom toho že to jsou živly.... Jsou hodně živé a většinou po sobě zanechájí samou škodu. U toho člověka je to teda myšleno spíše z humoru.

Tak to by byl konec mých mouder. Já bych se někdy přirovnala k tomu lidskému živlu, ale to asi každý, když má přebytečnou energii a neví kam s ní. Hlavně s tou energii nechoďte páchat nějaké velké škody. Běžte si třeba zaběhat nebo něco ale nechoďte rozdělávat oheň nebo roztrhávat přehrady.

Opět mě zajímá Váš názor. Vyjádřete se v komentářích a tak... Zase přijďte!


7.1.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama