Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Nekonečno

26. února 2013 v 11:26 | Veronika H. |  Téma týdne
Nekonečno?

Tak teda první co mě napadlo byla škola a v ní pár nekonečných předmětů. V těch předmětech hodně záleží na učitelích, protože jak si připraví hodinu, tak takhle to potom i vypadá.
Nemám ráda, když musím znuděně sedět v lavici a čekat až si učitel odvypráví svůj výklad, místo toho, aby nám k tomu řekl i pár zážitků ze života, nebo téma nějak obzvláštnil, uvolnil.
Mezi takové předměty patři jednoznačně společenská kultura. Ten předmět by mě možná i bavil, jenže ta učitelka opravdu přijde a mluví a mluví a mluví a já pomalu spím a spím a spím. Nehledě na to, že chce být někdy originální a ke svému výkladu si připraví i pár článků, které nám promítá a my si z toho máme udělat zápis. Dobře, ale nevím jak mám číst písmo vel. osm když nesedím v první lavici.
Tohle mi už přijde jako zbytečné debata, když té učitelce ještě navíc řeknete ať zmáčkne ctrl a + a ona to neudělá!
Vůči této učitelce nemám nic osobního, nemůžu za to, že mi není sympatická, já ty hodiny nějak přežiju.

Ještě se mi vybavil Nekonečný příběh. To byl nějaký seriál nebo film ne? Já se v tom moc nevyznám. A vlastně potom i kniha. Tu knihu jsem vždycky chtěla, protože měla hrozně originální vzhled a mě se moc líbila.
Ale vím, že Nekonečný příběh se jmenuje jedna písnička, kterou jsem kdysi hodně poslouchala. V překladu Neverending story, teď se cítím velice chytře, že jsem se svou angličtinou na minimální úrovni vykouzlila tohle.


26.2.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama