Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Problémy 21. století

21. února 2013 v 16:58 | Veronika H. |  Téma týdne
Ale ne, teď se mi nechce psát kniha.

No dobře, zase tolik těch problémů není, ale musíte uznat, že by jich mohlo být méně.
Jenže téměř všechny problémy si způsobují lidé sami. Myslím, že už jsem v nějakém článku psala, jak ošklivě se někteří lidé chovají, co by mohli změnit a tak...
Největším problémém jsou lidé sami. A néé, zase jsem u těch lidí, proč se mě tak drží! Sakra! Už se zaměřím na ty problémy.
Přemýšlím nad problémy a ve všech jsou lidé. To jinak nejde!
Nebudu na ně tolik myslet a už se pokusím něco sepsat.
Já jako největší problém vidím dnešní hypermoderní techniku. Nemůžu říct, že by byla špatná, to ne. Díky ní jde svět hodně dopředu a nese to i své výhody. Jenže když se zaměříte na ty nevýhody-problémy, tak je to celkem zlé.
Hodně lidí u této techniky tráví čím dál více svého volného času, především to jsou děti, teenageri-abych někoho neurazila. Jednoduše mládež.
Mezi tuto techniku patří především počítače, notebooky, netbooku, tablety,... všechno možné, kde si můžete zajít na facebook a nebo zahrát hry.
Přitom místo facebooku si můžete s kamarády zajít ven.... Ehm ehm, říká ta, která má u psaní tohoto článku zaplý facebook. Nemůžete si ze mě brát příklad. Já jen dopíšu článek a pujdu se učit a už teď se těším až si večer sednu ke knize.
A hry si vynahradíte venkovníma aktivitama se svými kamarády a máte spojené dvě věci v jednom.
Když už si ale vedu knížní blog, tak nesmím zapomenout na novou techniku elektronických knih. Já to neuznávám, tohle už totiž není kniha. Kniha je to, co si můžete vzít do ruk, otevřít, očuchat.. mmm ach ta vůně nové knihy.


21.2.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jsme šílené Jsme šílené | E-mail | Web | 23. února 2013 v 11:17 | Reagovat

Ahoj,
s radostí Ti oznamuji, že na našem blogu již najdeš výsledky soutěže Závislosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama