Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Realita

6. února 2013 v 21:42 | Veronika H. |  Téma týdne
Realita je krutá, ale musíme ji brát takovou jaká je, protože je to velká a nedílná součást našeho života. Nevím jeslti jsem se vyjádřila správně, ale realita je to, co právě žijeme, takže v podstatě k životu patří.
Tím, že je krutá jsem myslela především to, že nikdo to nemá v životě lehké a jen těžko životem proplujete snadno. Všude na vás čekají různé překážky a problémy, které musíte během života řešit, nebo se s nimi vypořádat.
Mluvím taky hodně z vlstní zkušenosti. Někdy si život pro vás nachystá takovu ,,ránu,, že ji ani nečekáte a bohužel už s tím nemůžete nic udělat.
Pokud víte, že nějakou věc, nebo problém nemůžete vyřešit, tak se nad tím nemůžete pozastavovat věčně, nemá to cenu. Na to vám řeknu pouze jediné. Je to teda ,,výrok,, který používal můj taťka. Zní: ,,Život jde jde dál". Ono vám to někdy může přijít jako pěkná blbost, že nejde nad něčím jen mávnout rukou, ale je to tak. Dřív nebo později na to přijdete.
Ještě bych chtěla dodat, že realita by nemusela být tak krutá. Hodně problému si způsobujeme my lidé navzájem. Někdo si to jen těžko připustí přes srdce, ale zamyslete se nad tím.
Jsem typ, který nesleduje pravidelně televizní noviny a další různá zpravodajství, jen občas nějakou zprávu zaslechnu. Proč jsou negativní??? Tolik špatných zpráv o tom, jak někdo někoho zabil, znásilníl, okradl,... Co z toho ti lidi mají, je mi z toho špatně. Proč by někdo, kdo někoho brutálně zavraždil, měl jít pouze sedět za mříže. Na to má být trest smrti!
Všechno je to můj názor a je jen na vás, pokud se přikloníte na mou stranu. Vím, že sama jsem oproti světu hodně hodně malá a nic nezmůžu a nezměním. Bohužel.


6.2.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama