Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Dědictví aneb jak Helena ke štěstí přišla

4. června 2013 v 15:56 | Veronika H. |  Občas čtu
Autorem knihy je C.D.Payne, kterého můžete znát především s literárních děl Mládí v hajzlu. Payne je americký spisovatel a představitel absurdního humoru. Humor můžete čekat i od této knihy.

Hlávní postavou knihy je Helena, matka tří dětí, která má na krku i dvacetisedmi leté manželství, které už není to, co bývalo na začátku.
Život se jí změní ve chvíli, kdy zdědí po tetě Maddy dům v Euclidu, který má za úkol vyklidit a nachystat k prodeji. Není vše ale tak jednoduché, protože v době najde významná literární díla a doposud nevydané rukopisy od spisovatelky Glorie Anne Lenoreové. Knihy, které píše Helenu doslova pohltily a chtěla se o autorce dovědět více. S hledáním samotné autorky jí je nápomocen profesor Leigh Mulcahy.

Po delší době jsem hledala knihu, u které si budu moc oddechnout, popřípadě se zasmát. Kniha splnila mé očekávání. Příběh je velice chytlavý a čtivý. Občas jsem se pozastavovala nad tím, že bych si také ráda přečetla některou knihu od Glorie Anne Lenoreové a tak mi to nedalo a pokusila jsem se ji vyhledat na internetu. Věděla jsem, že postava je smyšlená, ale nedalo mi to a mé tušení se potvrdilo.
Každopádně knihu můžu jedině doporučit.


4.6.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama