Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Černá ovce

30. května 2014 v 14:54 | Veronika H. |  Téma týdne
Není lehké, být černou ovcí. I když na začátak by bylo vhodné uvést, koho pod černou ovcí vidím Já. Vidím člověka, který něčím vyniká pro okolí. Může to být pozitivně, ale ve většině případech negativně, a proto se tak často stýkáváme se šikanou.
Je člověk, který se chce nějakým způsobem lišit od ostatních. Nechce splynout v davu. Tím se z něj stává černá ovce. Já na tom nevidím nic špatného, má svůj styl, své zvyky a své názory. Nemyslím si, že právě tímhle je člověk špatný. Ovšem okolí to někdy vnímá jinak.
Tohle byla ukázka takové menší černé ovečky. Jenže někdy je člověk opravdovou černou ovcí a nemusí o tom ani vědět a nebo ani nechce být, bohužel se s tím špatně bojuje. Ano, mluvím o již zmíněné šikaně.
Je hloupost někoho šikanovat za to jak vypadá, jestli je vysoký nebo malý, tlustý nebo hubený, bohatý nebo chudý, .. Tohle jsou důvody, za které člověk většinou nemůže. Je velká škoda, že spousta lidí si to vůbec neuvědomuje a pouze druhým škodí, než aby se snažili pomoct a zamysleli se nejdříve sami nad sebou.


30. 5. 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama