Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Když neodolám

29. května 2014 v 14:28 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Už je to druhý týden (a bohužel poslední), co si to místo do školy vykračuju na recepci v jednom tří hvězdičkovém hotelu. Jedná se o odbornou praxi. Těžko říci bohužel a nebo naštěstí mi špatně jezdí autobusy, tudíž mám každé ráno téměř půl hodiny čas. Napadá mě, zajít si do knihkupectví. Pro můj bankovní účet špatná zpráva, ovšem dnes mi tleská. Hned po otvíračce vedly mé kroky do knihcentra a rovnou jsem si to zamířila k regálu ,,Knihy za babku".
Chvíle rozhlížení a pak to mé oko modravé uvidělo. Kniha s názvem ,,Ztracené dítě" od Julie Myersonové za pouhých 38,- !!! No není to neuvěřitelné?!
Zanedlouho jsem byla u pokladny a pánovi dala rovnou 40,-, aby také nepřišel zkrátka.

Shodou okolností tomu není ani týden, kdy jsem úplnou náhodou měla ještě chvíli čas a navštívila mé druhé oblíbené knihkupectví. Mé kroky opět vedly k již zlevněným knihám a pořídila jsem si rovnou dvě. První od Stanislava Rudolfa ,,Operace mé dcery" a druhá nese název ,,Brigita" od Hany Rebeky Šiander. Věřte nebo ne, platila jsem pouhých 198,-. Podotýkám, že bez slevy by mě tyto knihy vyšly na téměř 600,- a to si jakožto chudý student nemohu dovolit.


29. 5. 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama