Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Červen 2014

Den 1 - Moje trasy

5. června 2014 v 21:20 | Veronika H.
5.6.2014
Dnes jsem si k snídani nemohla dát nic jiného než můj milovaný Mixit. Hezky jsem si svých 30g zalila 300ml mléka a vychutnávala si první jídlo dne. Na svačinu ve škole jsem měla jablko, mrkev, pár cherry rajčátek, okurek a 3 knackebroty. Knackebroty byly pro mě úplnou novinou, kterou jsem měla poprvé v životě a mile mě překvapily.
Po dnešním dni ve škole jsem ale dospěla k tomu názoru, že na svačinu bych si měla kromě ovoce a zeleniny přibalit také šunku, jogurt nebo pečivo. Domů příjdu ve tři hodiny hladová jako vlk a mou povinností je, uvařit si oběd a ten se bohužel nauvaří lusknutím prstu.
Po obědě, na který jsem měla kroupy s hráškem a kuřecím masem následovala půlka tvarohu s banánem, knackebrot, sušené ovoce, oříšky, později druhá půlka tvarohu s druhým banánem, tousty se sýrem a salámem, 3 celozrnné chleby opět se sýrem a salámem a teď v 9 večer do sebe cpu čokoládu.
Pojďte se prosím všichni postavit do řady a liskněte mě nebo mě nakopejte do prdele.
Pozitivní stránkou dnešního dne je stažení mobilní aplikace ,,Moje trasy", kterou jsem po obědě jela vyzkoušet na kole. Mile mě překvapila, jak senzačně funguje.
Ujela jsem 18.31 km v čase 50min. a 28s. Jela jsem průměrnou rychlostí 21.4 km/h a maximální rychlost byla 37,42 km/h. Jde vidět, že s fyzičkou na tom nejsem zas tak špatně, ale na určitých věcech, jako je jídelníček bych měla zapracovat.

Den 0 - Zamysli se!

4. června 2014 v 20:19 | Veronika H.
4.6.2014
Zítra! No dobře tak zítra! Začnu od pondělí! Nechám to na příští pondělí...Jé, Já začala jíst zdravě a cvičit. Přišla středa a Já neodolala čokoládě. No dobře, v pondělí začnu nanovo.
To teda ne! Takhle by to nešlo.

Mé jméno je Veronika, je mi 17 let a už je to mu více jak rok, co se zajímám o zdravý životní styl. Ano zajímám, neříkám že ho vedu. Snažím se o to. V hodně věcech mám už přehled a myslím si, že dokážu poradit. Problém mám problém sama se sebou. Nevím, jestli nejsem dostatečně namotivovaná, a nebo prostě jen nemám pevnou vůli.
Do prázdnin chci břišáky, a věřte, že já je mám, ale pod vrstvičkou tuku. To znamená, že potřebuji zařadit více kardia a upravit stravu.
Do oběda dokáži jíst zdravě a vyváženě, ale od oběda jsem jak prokopnutá. Nedivila bych se, kdyby mi snad zjistili tasemnici! Nemám pocit sytosti. Jím, jím a jím, ale pořád nejsem plná, mám pocit hladu a chuti.
Přesně proti tomuhle se budu snažit bojovat a budu doufat, že tenhle ,,Deník" mi v tom pomůže.

Takový ten pocit

2. června 2014 v 20:50 | Veronika H. |  Téma týdne
Takový ten pocit když...
...se chystáte napsat téma týdne, ale nevíte, jak začít.
...si řeknete, že od pondělí začnete jíst zdravě a cvičit.
...musíte ráno vstávat do školy.
...dočtene knihu.
...si koupíte novou knihu.
...se nemusíte učit.
...se najíte do sytosti.
...nemusíte nic dělat.
...nemáte co na sebe.
...už nevíte, co psát.
...jsem si myslela, že přesně takovouhle větu nikdy nenapíšu a ono ejhle! Tak už v tom lítám taky. I když je to přece téma týdne a to úplně mění situaci. Jako status na facebook bych si větu začínající: ,,A to znáte takový ten pocit když..." Ha, ha, ha,..To je ale vtipné, umírám smíchy. Ne, vážně lidi, mě to přijde celkem trapné. Na druhou stranu mi to může být jedno, ať si každý píše co chce, žejo.

Vždyť já mám tady na blogu taky takový svůj svět a píšu si sem své myšlenky a názory. Jednoduše věci, které mě zrovna napadnou a možná mi v tu chvíli přijdou i vtipné a zajímavé, ale když si článek přečtu o pár měsíců později, tak mi přijde neuvěřitelně trapný a nemůžu uvěřit tomu, že jsem mohla něco takového napsat.
Takže určitě všichni znáte takový ten pocit, když si pročítáte staré konverzace na facebooku.


2.6.2014