Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Den 1 - Moje trasy

5. června 2014 v 21:20 | Veronika H.
5.6.2014
Dnes jsem si k snídani nemohla dát nic jiného než můj milovaný Mixit. Hezky jsem si svých 30g zalila 300ml mléka a vychutnávala si první jídlo dne. Na svačinu ve škole jsem měla jablko, mrkev, pár cherry rajčátek, okurek a 3 knackebroty. Knackebroty byly pro mě úplnou novinou, kterou jsem měla poprvé v životě a mile mě překvapily.
Po dnešním dni ve škole jsem ale dospěla k tomu názoru, že na svačinu bych si měla kromě ovoce a zeleniny přibalit také šunku, jogurt nebo pečivo. Domů příjdu ve tři hodiny hladová jako vlk a mou povinností je, uvařit si oběd a ten se bohužel nauvaří lusknutím prstu.
Po obědě, na který jsem měla kroupy s hráškem a kuřecím masem následovala půlka tvarohu s banánem, knackebrot, sušené ovoce, oříšky, později druhá půlka tvarohu s druhým banánem, tousty se sýrem a salámem, 3 celozrnné chleby opět se sýrem a salámem a teď v 9 večer do sebe cpu čokoládu.
Pojďte se prosím všichni postavit do řady a liskněte mě nebo mě nakopejte do prdele.
Pozitivní stránkou dnešního dne je stažení mobilní aplikace ,,Moje trasy", kterou jsem po obědě jela vyzkoušet na kole. Mile mě překvapila, jak senzačně funguje.
Ujela jsem 18.31 km v čase 50min. a 28s. Jela jsem průměrnou rychlostí 21.4 km/h a maximální rychlost byla 37,42 km/h. Jde vidět, že s fyzičkou na tom nejsem zas tak špatně, ale na určitých věcech, jako je jídelníček bych měla zapracovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama