Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Kdybych měla křídla

27. října 2014 v 12:49 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Už jsem se párkrát ve svých myšlenkách přistihla, že přemýšlím nad věcmi téměř nemožnými. Jednou z myšlenek je, co by bylo, kdybych měla křídla. Byly by pro mě přínosem nebo pouze zbytečnou částí mého těla?
Živě si dokážu představit, jak se ráno probouzím, jdu k zrcadlu a místo obvykle nudného ranního výrazu, zaznamenám výraz překvapivý, možná až zděšený. A proč? Protože mi přes nos narostla křídla. Chtěla bych křídla andělská - bílá a z těch nejjemnějších peříček, abych se s nimi mohla vznášen nad zemí jako sněhová vločka. Jen takhle bych se konečně dívala na celý svět s nadhledem a vše bych viděla z ptačí perspektivy.
Určitě by mi křídla přinesla mnoho dalších výhod. Už odmalička jsem si představovala, jaké by to bylo, poletovat si vzduchem nad krajinou. Dostala bych se do všech míst, kam bych chtěla a především rychle. Křídel bych chtěla využívat naplno, a tak bych se podívala do míst, které jsou mým přáním je navštívit.
Při představě, že mám křídla, mě napadají pouze samé pozitivní věci. Podle mého názoru by to s křídly bylo jako s novou věcí, která mě po čase omrzí a přijde mi běžná. Kdybych měla křídla, tak by mé myšlenky ztratily to pravé kouzlo.

Myslím si, že nikdo ani nic není dokonalé, a tak by ani křídla nebyla tou pravou věcí pro můj život. Narodila jsem se bez křídel, jako všichni lidé kolem mě, a tak by to mělo i zůstat. Musím se spokojit s tím, co mám a já dokážu být šťastná i bez křídel.


27. 10. 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama