Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Zamilovala jsem se?

4. listopadu 2014 v 18:29 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Já s tebou nepotřebuji být každý den, jsem jenom hrozně ráda, že jsme se vůbec potkali, napsal si mi a šli jsme spolu ven. Hrozně si toho vážím.
Já chápu, že chodíš do práce a máš i svůj volný čas a nejsem tady od toho, abych tě komandovala a buzerovala, kdy už půjdeme konečně ven. Jsem ráda za každou chvíli s tebou a ani nevíš jak.
Můj nejdelší a řekněme první vztah trval 3 měsíce. Od té doby se tomu ostatnímu nedal ani říkat vztah. Úlet, týden, dva týdny? Ani to ne … Stálo to za nic. Na všechny kluky jsem se nakonec vykašlala já, neudělala jsem to schválně, ale měla jsem strach. Strach, že to přejde v něco víc a pak to opět nedopadne. Řekněme, že mám respekt ze vztahu.
Nebudu se přetvařovat, že mi nezáleží na vzhledu. Jo, záleží. Chci, aby kluk, se kterým budu, se mi líbil, byl mi sympatický a rozuměli jsme si.
Já jsem strašný dement. Mám hodně velké mezery v komunikaci. Pokud někoho ještě neznám moc dobře, tak jsem celá nesvá, nervózní a pak to vypadá, že neumím ani mluvit. Vadí mi to, ale vážně nevím, jak s tím bojovat.
Jenomže, není to dávno, co jsem potkala strašně skvělého kluka. Hrozně moc se mi líbí jak vzhledově, tak jeho styl, vyjadřování, chování, všechno...
Byli jsme spolu párkrát venku a já se zamilovala. Ano je to tak. Ne, on to neví. Ne, nevím, kdy se to dozví. Ano, tohle všechno bych měla říkat jemu. Ne, nedokážu to. Co udělám? Asi si lisknu...

Když já ani nevím, proč jsem tohle všechno psala. Nemám to komu říct, nebo spíš nevím, koho by to zajímalo, tak jsem se alespoň z toho vypsala.


4. 11. 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 28. března 2015 v 13:02 | Reagovat

pomaloučku si musíte k sobě najít cestu a půjde to :-) hlavně nic neuspěchat ;-) vypsání je někdy nejlepší způsob, jak ulevit své duši ;-)

2 Toska Toska | 28. března 2015 v 18:48 | Reagovat

Napsala jsi to pěkně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama