Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Útěk před smrtí

4. ledna 2015 v 17:58 | Veronika H. |  Téma týdne
Jednoho dne se mi dostalo do rukou pár mamčiných myšlenek, které dala na papír. Vím, že nebyly určeny mým očím, ale začetla jsem se do nich. Bohužel, mi vehnaly slzy do očí, když jsem došla k tomu, kdy mamka psala o tom, že já jsem téměř utekla hrobníkovi z lopaty, ale taťkovi se to už nepovedlo.

Je to hrozné. I teď bych nejraději brečela. I když můj taťka už s námi není od 13. září 2011, mě to pořád hrozně bolí a chybí mi. Nejhorší na tom je, že ho nikdy nic netrápilo, vždy byl zdravý a plný energie. Jenže onoho osudného ráda dne 13. září po několika neúspěšných pokusech o oživení, jak mamky, tak záchranářů, už bylo bohužel pozdě.

A co já? Ano, opravdu jsem utekla před smrtí, ale dlouho jsem bojovala. Vlastně mám následky v podobě jizev a menších zdravotních problému už napořád, ale porazila jsem rakovinu.

Smrt si nevybírá. Smrt se neptá, jestli si může vzít člena vaší rodiny. Smrt přijde a našeho milovaného člověka nám odnese. Jsem ráda, že jsem na tomto světě a před smrtí jsem vlastně utekla, ale každý den myslím na taťku, kterému se to nepovedlo.


4.1.2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 28. března 2015 v 12:58 | Reagovat

to je mi moc líto :-( smrt si nevybírá a život není fér... ale prostě je to život a člověk musí bojovat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama