Líbí se Vám zde? Tak zase přijďte!

Březen 2015

Můj první fejeton

6. března 2015 v 19:56 | Veronika H. |  Fejetony
Téma-návštěva

Celý týden jsem se těšila na víkend. Konečně jsem si chtěla odpočinout od nekonečně mluvících učitelů a otravných spolužáků. Myslela jsem, že zapnu svůj oblíbený pořad v televizi, hodím nohy na stůl a budu pěstovat blahobyt.
Kdo mohl čekat, že zrovna v té nejnapínavější části pořadu zazvoní zvonek. Velice mě to znepokojilo a naprosto vyvedlo z míry.
Řekla jsem si, že toho nezvaného hosta rychle zpacifikuji a nenechám se rozhodit. To jsem ale netušila, jaké překvapení mě za dveřmi čeká. Na návštěvu přijeli prarodiče, že prý jedou zrovna kolem. V hloubi duše jsem si pomyslela: ,,ach jaká náhoda" a s úsměvem na rtech je pustila dál.
Naštěstí se spokojili s kávou, čajem a posledními kousky bábovky, které s kopečkem šlehačky vypadaly téměř profesionálně.
Po dvou hodinách babiččiného tlachání, co se stalo na vesnici, v obchodě a u lékaře jsem věděla, že má pohoda je nenávratně pryč.
Nakonec jsme se s přáním hezkého dne a brzkého shledání rozloučili a já jsem se mohla pustit do úklidu.


6. 3. 2015

Holky milují hajzly?

2. března 2015 v 17:18 | Veronika H. |  Možná až moc přemýšlím
Jeden z mých článků byl ohromně romantický a plný citů, jak jsem se zamilovala. Ano, asi to tak opravdu bylo, protože jsem nedokázala myslet na nikoho jiného. Jenomže když na Vás ta vaše drahá polovička kašle, tak Vás to přejde. Alespoň mě to naštěstí přešlo. Dokonce jsem si ani nenechala vymluvit, ať dám od něj ruce pryč, že je hajzl, že z toho nic nebude a tak podobně. To bych ale nebyla já, hlava tvrdohlavá (ano, jsem beran), abych si na to nepřišla sama.
Zkuste hádat, co se mi přihodilo v pátek. Ano, určitě to neuhodnete, protože jste u toho nebyli. Po dvou měsících jsem se rozhodla navštívit jeden nejmenovaný bar a trochu se odreagovat, přijít na jiné myšlenky a uvolnit se.
Teď mi dovolte menší vsuvku:
Určitě jste už na některé ze svých oblíbených sociálních sítí zahlédli různé druhy příspěvků o tom, jak holky hrozně chtějí hodné kluky, které o ně budou pečovat jako o svou květinku. Zatímco si my-holky vybereme nějakého řekněme hajzla, který to má stejně všechno na háku. Hlavně, že je sexy.
Tak a přesně tohle jsem si v sobotu uvědomila. Seděla jsem s kamarádkou u baru a přišel za námi fakt sexy kluk, který nás pozval na panáka, a kamarádská pusa u něj byla líbání! Na lidi kolem měl docela blbé a sprosté narážky, občas mi přišlo, že je až agresivní, ale ano, líbali jsme se.
Po nějaké chvíli se u nás objevil hrozně hodný a milý kluk silnější postavy, který nás pozval také na panáka. Hodně krát mi opakoval, jak jsem krásná a jak mi to sluší, a že jestli by mi alespoň mohl dát pusu. Víte, jaká byla moje reakce? Samozřejmě, že nevíte, protože jste tam nebyli. Cože? Pusu? No, to fakt ne, na to ještě nejsem připravená.
Závěr?
sexy kluk, ale sprostý xxx hodný, milý kluk, ale silnější
A víte, koho mám od té doby v hlavě? Ano, toho prvního.
Ale jak se znám, ono mě to zase za týden přejde.


2. 3. 2015